Kontakty

Vítejte na naší kontaktní stránce! 

Jak nám napsat

Máte dotaz, nápad nebo potřebujete poradit s firemním softwarem, podnikáním, nebo hledáte vysvětlení složitých pojmů z našeho slovníku? Jsme tu pro vás! Naše redakce BiExperts.cz je jako váš osobní trenér v posilovně – vždy připraveni pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Pokud nás chcete kontaktovat, nejlepší je napsat nám email nebo nás sledovat na sociálních sítích. Slibujeme, že se vám ozveme co nejdříve a s úsměvem na tváři! A pokud nás potkáte někde v Praze na pivu, klidně nás zastavte a dejte si s námi jedno.

A nezapomeňte – život je příliš krátký na to, aby byl nudný. Tak si ho užívejte naplno a s grácií sobě vlastní, ať už zrovna investujete, nebo ne!

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste firma nebo investor a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Skvělé! Vždy hledáme nové příležitosti, jak rozšířit naše obzory a přinést našim čtenářům ještě lepší obsah. Ať už máte zájem o reklamní partnerství, sponzorovaný článek nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se nám.

Často Kladené Otázky

Ahoj podnikatelé a investoři! Vítejte na naší stránce s nejčastějšími dotazy. Jako váš osobní trenér v posilovně jsme tu, abychom vám pomohli s jakýmikoli otázkami, které máte ohledně podnikání, investování, firemního softwaru a dalších témat. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat!

BiExperts.cz je online magazín zaměřený na podnikání, firemní software a další témata související s podnikáním. Poskytujeme užitečné informace a rady pro začínající i zkušené podnikatele.

Nové články publikujeme pravidelně, obvykle několikrát týdně. Sledujte nás, abyste nezmeškali žádné novinky!

Ano, všechny naše články jsou zdarma dostupné na našem webu.

Pro informace o inzerci nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře výše.

Chybu na webu můžete nahlásit e-mailem. Děkujeme za vaši pomoc při zlepšování našeho webu.

Recenzujeme širokou škálu softwaru, včetně účetních programů, CRM systémů a nástrojů pro projektové řízení.

Ano, rádi přijímáme návrhy od našich čtenářů. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře.

Pokud máte zájem přispět, kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře a my se vám ozveme s dalšími informacemi.

Ano, nabízíme různé možnosti reklamy. Pro více informací nás kontaktujte.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800