Black Friday test: Alza, Mall a Datart a jejich slevy

Black Friday test: Alza, Mall a Datart a jejich slevy

Připravte se na poslední test před Vánocemi: Black Friday. Alza, Mall a Datart přicházejí s lákavými slevami, ale stojí za ně opravdu za to? V dnešním článku se podíváme na nejžhavější nabídky a zjistíme, zda se jedná o opravdové výhody, nebo pouze marketingový trik. Sledujte s námi toto srovnání a rozluštěte tajemství letošních Black Friday slev!
Srovnání slev a akčních cen u jednotlivých prodejců

Srovnání slev a akčních cen u jednotlivých prodejců

Na letošní Black Friday jsme se rozhodli porovnat slevy a akční ceny u tří největších prodejců elektroniky v České republice – Alza, Mall a Datart. Ve srovnání jsme se zaměřili na nabízené produkty, jejich ceny před a během akce, a samozřejmě také na výši slev.

U společnosti Alza jsme zjistili, že nabízí široký sortiment produktů se slevami až 50%. Naopak u Mall jsme narazili na akční ceny slev až 70%. Datart se také neztrácí a své zákazníky láká slevami až 60%. Srovnání těchto slev nám pomohlo porozumět tomu, který prodejce nabízí nejvýhodnější akce pro nákupy na Black Friday.

Prodejce Nejvyšší sleva
Alza 50%
Mall 70%
Datart 60%

Závěrečné poznámky

V dnešním článku jsme pro vás srovnali nabídky slevových akcí v obchodech Alza, Mall a Datart a přinesli vám kompletní přehled o tom, kde tento Black Friday najdete ty nejvýhodnější nabídky. Nezapomeňte si pečlivě zvážit své nákupy a využít všech dostupných slev. Buďte chytří a nakupujte efektivně! Děkujeme, že jste četli náš článek a přejeme vám úspěšný nákupní zážitek v tento víkend plný slev a akcí.
Black Friday test: Alza, Mall a Datart a jejich slevy

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *